מדרסים

מדרסי active8  הינם מדרסים מותאמים אישית לסוגי הנעלה שונים ספורט, עבודה ופנאי.
דגם המדרס מותאם באופן אישי לאחר בדיקת יציבה הכולל אבחון ממוחשב והתאם לפעילות היומיומית ואופי הכאב במידה וקיים.

המדרסים עשויים מחומרים איכותיים אנטיבקטריאלים וברמות ריפוד ותמיכה שונות שיעזרו לכם להשיג בריאות ונוחות.

מדרסי ACTIVE8 הינם מדרסים דינמיים ועוצבו כך שהקשת לא תהיה קשיחה מדי ולא גמישה מדי, נותנת תמיכה ומאפשרת תנועתיות טבעית לקשת ובכך מאפשרת למבנה כף הרגל לתפקד כבולם זעזועים יעיל ביותר ומאפשרת לגוף להתחזק ולבנות את יציבתו הנכונה מחדש.

האקטיביות מאפשרת חופש ותנועה טבעית לשרירי כף הרגל , זרימת דם טובה יותר,כך שניתן ואף רצוי להשתמש בהם גם בתור טיפול מונע להגנה, תמיכה ומניעת עייפות וכאבים.

היתרון שלנו

להבדיל ממדרסים קשיחים אשר מקבעים את אזור הקשת המדרס הדינמי של חברת Active8 מאפשר דינמיות של האזור וע"י כך בלימת זעזועים משופרת וחיזוק אקטיבי של שרירי כף הרגל, האבחון אצלי הינו ברמה גבוהה מאד היות ומעבר לטכנאות מדרסים אני מטפל בפציעות, בעיות אורטופדיות ובעיות כף רגל.

יחד עם המדרס ניתנים תרגילים לחיזוק של שרירים על מנת לעזור לגוף ללמוד טוב יותר ולקצר את משך זמן ההחלמה.

מעקב צמוד כל 3-6-9 חודשים בהתאם לאופי הכאב והפתולוגיה. הנתונים נשמרים וניתן לבצע השוואה לפגישה הקודמת ולראות את התקדמות השיפור מעבר לתחושה ולהרגשה הפנימית.

למי מתאימים מדרסי Active8

לאנשים אשר סובלים מכאבים ברגליים, כאבי ברכיים ושוקיים, Shin Splint, ITB, כאבי גב, הלוקס ולגוס, מורטון נוירומה – בדרך כלל הבעיה הינה תפקודית או מבנית הקשורה לבסיס שלנו שהוא כף הרגל, ברגע שכף הרגל תעבוד בצורה תקינה כל שאר המפרקים יעבדו גם תקין. 

חיילים וספורטאים כגון רצים, אצנים, רוכבי אופניים, שחקני כדור, אלו שאורח חייהן כולל עומסים גבוהים על הרגליים מה שיוצר סיכון גבוה לפציעות וכאבים. 

אלו שקיים אצלם שינוי במנה כף הרגל כגון קשת גבוהה, פלטפוס, רגל קורסת, אלו שהנעל שלהם נוטה להשתפשף תמיד במקום מסוים או כף רגלם יוצרת עור קשה באזור קבוע ולא בהכרח יחד עם כאב.

אלה שבסוף היום חשים עייפות וחוסר נוחות בכף רגל, שזקוקים למדרסים רכים בולמי זעזועים איכותיים.

• אנשים סכרתיים הזקוקים לזרימת דם טובה לכפות רגליהם ולמניעת פצעי לחץ – המדרס גורם לפיזור עומס תקין על פני כל כף הרגל ומונע לחץ באזורים מסוימים.

 

התאמה אישית

דגם המדרס יותאם אישית לאחר אבחון ידני וממוחשב בהתאם לממצאים ולאופי הפעילות