כאבי גב, בלט דיסק, פריצת דיסק, אישיאס

כאב הגב הינה צרת רבים יחד עם זאת אפשר וניתן למצוא נחמה.

כאב הגב יכול לנוע מכאב אקוטי מיידי ויחלוף תוך מספר שעות וימים, הכאב גם יכול להישאר ולהגיע למצב דלקתי ולעיתים הכאב הופך להיות כרוני ולמרות שהוא נעלם הוא גם חוזר.

לרוב הסיבות לכאבים קשורים למערכת השרירים והרקמות של גופנו, הגבלות בתנועה ולחצים נפשיים, בחלק מהמקרים הכאב מגיע ממצבים של שינויים בדיסק הבין חולייתי מצבים המוכרים כבלט דיסק או פריצת דיסק אשר בדרך כלל מעבר לכאב גורמים לתחושת נימלול, עקצוץ או תחושת שריפה בישבן או ברגליים או גורמים לתופעה המוכרת בשם אישיאס.

הגורם ושיטת העבודה

אנו מאמינים שמעבר להפגת הכאב ישנם מקרים כרוניים שבהם יש לבדוק מהו גורם הכאב, האם זו בעיית יציבה, הרגלי עבודה ותנועה לא נכונים, השפעה של איברים פנימיים, לחצים נפשיים? יכולים להיות סיבות מרובות לתופעות של כאבי גב.

בשיטת העבודה אנו לומדים כיצד להתנהג עם כאבי הגב, כיצד לשפר את יציבתנו ואת הרגלינו ומקבלים כלים להפגת הכאב ולמניעתו.

ישנן שיטות רבות לטיפול בכאבי גב, בלט דיסק, פריצת דיסק, אישיאס וכדומה אצלנו במרכז כגון פיזיותרפיה, דיקור, עיסויים , רפלקסולוגיה, הדרכה נכונה, טיפול ביציבה והלאה אל הטיפול הרגשי שיכול לעזור בהתמודדות עם הכאב או לטפל בשורש הבעיה במידה והיא רגשית.

אנו נוכל להכווין אתכם בשיחה ולהמליץ לכם עם שיטות הטיפול שיוכלו לתמוך ולעזור לכם בדרך לריפוי הכאב וחזרה לאורח חיים תקין.

לאחר מאות מטופלים ושנים רבות בעבודה עם כאבי גב, פיתחנו הדרכה ייחודית לטיפול בכאבי הגב, ההדרכה אינה מחליפה טיפול יחד עם זאת היא  תיתן לכם את המוצרים  להתמודדות עם הכאב, ייעוץ מדויק ונכון כיצד להתנהל, קבצי תרגילים פשוטים ומובנים לביצוע עצמי הנשלחים כקובץ ולנייד אשר נועדו לשפר את התנועה והגמישות,לחזק אתכם וללמוד כיצד מפיגים ומעלימים את הכאב.

מוזמנים לעיין בדף: Mind Your Back

מטופלים ממליצים

" הגעתי עם כאב גב תחתון לאחר שלפני שנים  סבלתי מפריצת דיסק בגב התחתון.
להפתעתי תוך מספר טיפולים חזרתי לאורח חיים כמעט מלא, איכות השינה השתפרה והגוף התחיל אט אט לחזור לעצמו. 

לאחר שלמדתי תרגילים והתחלתי לעבוד בבית המצב השתפר עוד יותר וכיום אני ללא כאבים כלל וממשיך לתרגל באופן יומיומי ולחזק את גופי."

אריק סגל, כרמיאל

ריפי רון

טיפלת במכאובים שלי בהצלחה רבה. הקשבת לי ולכאב שלי, התעניינת בתוצאות הטיפול לאחר כל מפגש, ויצאת מגדרך כדי להתאים את הטיפול למצבי האישי – בהצלחה מרובה.
טיפול קשוב ומותאם שרואה גם את האדם – זה הטיפול שאתה מעניק.

בתודה אדירה,

ריפי רון, קרית טבעון

ערכה ייחודית לגב

Mind Your Back