כאב גב

כאב הגב הינה צרת רבים יחד עם זאת אפשר וניתן למצוא נחמה.

כאב הגב יכול לנוע מכאב אקוטי מיידי ויחלוף תוך מספר שעות וימים, הכאב גם יכול להישאר ולהגיע למצב דלקתי ולעיתים הכאב הופך להיות כרוני ולמרות שהוא נעלם הוא גם חוזר.

לרוב הסיבות לכאבים קשורים למערכת השרירים והרקמות של גופנו, הגבלות בתנועה ולחצים נפשיים, בחלק מהמקרים הכאב מגיע ממצבים של שינויים בדיסק הבין חולייתי מצבים המוכרים כבלט דיסק או פריצת דיסק אשר בדרך כלל מעבר לכאב גורמים לתחושת נימלול, עקצוץ או תחושת שריפה בישבן או ברגליים או גורמים לתופעה המוכרת בשם אישיאס.

הגורם ושיטת העבודה

אני מאמין שמעבר להפגת הכאב ישנם מקרים כרוניים שבהם יש לבדוק מהו גורם הכאב, האם זו בעיית יציבה, הרגלי עבודה ותנועה לא נכונים, לחצים נפשיים?

בשיטת העבודה אנו לומדים כיצד להתנהג עם כאבי הגב, כיצד לשפר את יציבתנו ואת הרגלינו ומקבלים כלים להפגת הכאב ולמניעתו.

לאחר מאות מטופלים ושנים רבות בעבודה עם כאבי גב, פיתחתי ערכה ייחודית לטיפול עצמי בכאבי הגב, הערכה אינה מחליפה טיפול יחד עם זאת היא  תיתן לכם את המוצרים  להתמודדות עם הכאב, הדרכה מדויקת ונכונה כיצד להתנהל, קבצי תרגילים פשוטים לביצוע עצמי הנשלחים כקובץ ולנייד אשר נועדו לשפר את התנועה והגמישות,לחזק אתכם וללמוד כיצד מפיגים ומעלימים את הכאב.

מוזמנים לעיין בדף הערכה: Mind Your Back

מטופלים ממליצים

אל קובי הגעתי עם כאב גב תחתון לאחר שלפני שנים  סבלתי מפריצת דיסק בגב התחתון.
להפתעתי תוך מספר טיפולים חזרתי לאורח חיים כמעט מלא, איכות השינה השתפרה והגוף התחיל אט אט לחזור לעצמו. 

לאחר שלמדתי תרגילים והתחלתי לעבוד בבית המצב השתפר עוד יותר וכיום אני ללא כאבים כלל וממשיך לתרגל באופן יומיומי ולחזק את גופי.

אריק סגל, כרמיאל

ריפי רון

קובי יקר,
טיפלת במכאובים שלי בהצלחה רבה. הקשבת לי ולכאב שלי, התעניינת בתוצאות הטיפול לאחר כל מפגש, ויצאת מגדרך כדי להתאים את הטיפול למצבי האישי – בהצלחה מרובה.
טיפול קשוב ומותאם שרואה גם את האדם – זה הטיפול שאתה מעניק.

בתודה אדירה,

ריפי רון, מתרגמת

ערכה ייחודית לגב

Mind Your Back