אודות קובי אביב

היי כאן קובי אביב 🙂
מטפל מוסמך ברפואה משלימה במגוון רחב של שיטות משנת 2004 וחבר באיגוד מטפלי הגוף, הספורט והתרפיה בישראל.
מנחה סדנאות והרצאות בנושאי בריאות, כאב יציבה וקורסים למטפלים ולקהל הרחב.
מפתח ערכת Mind your back לטיפול ותחזוקת הגב.

במשך הזמן כמטפל עבדתי בקופת חולים, מרפאה לטיפול בכאב ופציעות ספורט ולימדתי במכללת פאשיקום בתל אביב ובמרכז הטיפולים שלנו בכרמיאל.
פיתחתי והדרכתי במשך מספר שנים תוכנית "חינוך מקדם בריאות לבני נוער" בשיתוף משרד הבריאות ומשרד השיכון בבתי ספר ומועדוני נוער באזור הצפון.

נולדתי וגדלתי בנוף הגליל (נצרת עלית) שירתתי במקצוע האלקטרוניקה בחיל הים, טיילתי קצת בעולם ושבתי הביתה.
בזמן שהייתי במרכז הארץ נחשפתי לאומנות המגע והתאהבתי, מנקודה זו החלה דרכי הארוכה והבלתי נגמרת בלימודי התרפיה הגופנית נפשית וניתן לומר גם רוחנית.

כיום אני מתגורר בקיבוץ צבעון בגליל העליון, מנהל מרכז טיפולים בכרמיאל,  נשוי לסיון שותפתי למקצוע הרפלקסולוגיה ותומכת רוחנית ואב לאור, ניתאי ולילה.

מה מיוחד בשיטה שלי

מטפל ברפואה משלימה בשיטות טיפול טבעיות המבוססות על הרפואה המערבית האינטגרטיבית, רוב העבודה מבוססת על מגע, תנועה, דיקור, נשימה ולימוד-תרגול בקליניקה ובבית.

בשיטתי אני משלב מגוון רחב של טכניקות אשר נותנות מענה רב תחומי לקשת של כאבים וסימפטומים: כאבים אורטופדים, פציעות ספורט, כאבי שרירים, ליקויי יציבה , מחלות, טיפול בלחץ/סטרס, התמודדויות רגשיות והכוונה לחיים בריאים ונטולי כאבים.

אני מאמין  שבכדי להגיע לריפוי,והחזרת איכות החיים יש להבין את שורש הבעיה, למצוא את הדרך הנכונה על מנת להתמודד ואולי אף להתיידד איתה ולבצע כל שניתן על מנת להתמיד בשיפור אורח חיינו, תוך שיפור התנועה, הנשימה וההקשבה לגופנו ולנפשנו.

אני מזמין אתכם להמשיך ולעיין באתר שבו תמצאו מידע רב וטכניקות להקלה על מכאוביכם,
מוזמנים לדף ההמלצות לקבלת חוות דעת נוספות וליצור עימי קשר בטלפון 052-5531212 או כאן

מוזמנים ליצור עימי קשר לייעוץ ואבחון ללא עלות

הרשמה לניוזלטר
לקבלת מידע וטיפים